• I miejsce w Gminnym Konkursie Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych

     • Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli dwa I miejsca w Gminnym Konkursie Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych. Pierwszą nagrodę w kategorii: Stroik – przedszkola i klasy „0” otrzymała klasa 0 „b” – Żabki, natomiast w kategorii : Szopka – klasy I-III, miejsce pierwsze zajęła klasa III.

      K.Markowska, B. Kondracka

     • KONKURS KOLĘD 2021

     • W dniu 15 grudnia 2021r. w naszej szkole odbyła się trzecia edycja Konkursu kolęd i pastorałek dla klas 0 - 3. W bieżącym roku do udziału w eliminacjach zgłosiło się 19 uczestników. Jury przyznało trzy nagrody: I miejsce - Iga Pęcherek z klasy 0, II miejsce - Julia Kraczkowska z klasy 3 i III miejsce - Kaja Czopor również z klasy 3. Zwycięzcy otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i książeczki.

      Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

      Bożena Kondracka, Ewa Kafara, Karina Markowska

     • "Z OGRODU NA STÓŁ" - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

     • 17 grudnia 2021r. uczennice klasy IV - Milena Wójcik i klasy VI - Kinga Siwiecka otrzymały z rąk Pani Dyrektor Iwony Pocałuń podziękowania i upominki za udział w konkursie plastycznym pt. "Z ogrodu na stół - wiem co jem" organizowanym przez Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego. Podziękowanie otrzymał również Pan Adam Bieleń za przygotowanie uczniów do konkursu plastycznego oraz Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi za udział uczniów w konkursie plastycznym.

      D.T.

     • UBIERANIE CHOINKI

     • W dniu dzisiejszym tj. 17.12.2021r dzieci z oddziału przedszkolnego klasy 0a i 0b stroiły choinki obok szopki postawionej przy naszej szkole. Pod opieką wychowawczyń przedszkolaki wykonały bardzo ładne ozdoby choinkowe. Dzieci odwiedziła Wójt Gminy Dydnia Pani Alicja Pocałuń, która przywitała ich bardzo ciepło i serdecznie oraz wręczyła im cukierki  za które serdecznie dziękujemy. Następnie wspólnie ubierali choinki. Były też zdjęcia i świąteczne życzenia.

       

      K. Markowska i M. Indyk