GODZINA DOSTĘPNOŚCI
2023/2024
Lp.
IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
DZIEŃ TYGODNIA
GODZINA
Iwona Pocałuń
poniedziałek
14:00 - 15:00
Jadwiga Adamska
piątek
11:50-12:50
Adam Bieleń
czwartek
12:45 - 13:45
Ks. Robert Blama
środa
12:45 - 13:15
Barbara Bocoń
poniedziałek
12:23 - 13:35
Teodora Głuszak
wtorek
9:30 - 10:30
Małgorzata Indyk
poniedziałek
13:30 - 14:00
Marcin Kapuściński
czwartek
12:00 - 12:30
Monika Kij
piątek
13:30 - 14:30
Jolanta Kłodowska
czwartek
12:35 -13:35
Bożena Kondracka
poniedziałek
11:50 - 12:50
Elżbieta Kopija - Piskorowska
poniedziałek
czwartek
14:20 – 14:50
7:25 - 7:55
Andrzej Kot
środa
9:40 - 10:40
Zbigniew Kowalczyk
czwartek
9:40 -10:40
Tomasz Kułak
wtorek
12:35 - 13:45
Marek Kupczakiewicz
piątek
7:00 - 8:00
Beata Malawska
poniedziałek
9:30 - 10:30
Karina Markowska
Poniedziałek
czwartek
12:23- 13:05
7:25 - 7:55
Maria Mazur
poniedziałek
10:00 - 11:00
Małgorzata Paraniak
poniedziałek
środa
13:30 -14:00
13:30 -14:00
Bożena Pelczarska - Klimowicz
poniedziałek
12:23 - 13:35
Anna Piegdoń
ostatni wtorek miesiąca
14:30-15:00
Witold Pocałuń
wtorek
czwartek
7:25 - 7:55
7:25 - 7:55
Andrzej Pytlowany
czwartek
7:40 - 8:40
Katarzyna Pytlowany
wtorek
środa
7:25 - 7:55
7:25 - 7:55
Marta Rachwał
środa
12:50 - 13:50
Aleksandra Rysz
środa
piątek
9:50- 10:20
7:25 7:55
Małgorzata Szajnowska
poniedziałek
11: 50 - 12:50
Piotr Szul
środa
13:40 - 14:30
Dorota Toczek
środa
7:55 - 8:55
Ks. Paweł Wota
wtorek
11:40 - 12:40
Anetta Wójcik
wtorek
środa
12:45 -13:15
12:45 -13:15
Wojciech Zajdel
czwartek
12:35 -13:35
Liliana Żaczek
poniedziałek
12:45 – 13:30
=================================================================================
Archiwalne
Harmonogram konsultacji nauczycieli
z rodzicami i uczniami
(GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA)
w roku szkolnym 2022/23
Lp.
Imię i nazwisko nauczyciela
Dzień tygodnia
Godzina
od- do
Sala
Iwona Pocałuń
poniedziałek
14:00 - 15:00
22
Jadwiga Adamska
czwartek
piątek
11:50 - 12:35
8:55 - 9:40
pokój nauczycielski
Adam Bieleń
wtorek
8:55 - 10:55
pokój nauczycielski
Ks. Robert Blama
wtorek
12:40 - 13:10
pokój nauczycielski
Barbara Bocoń
poniedziałek
12:30-13:30
gabinet pedagoga
Ks. Jan Dąbal
czwartek
12:40 - 13:10
22
Teodora Głuszak
środa
10:40 - 11:40
104
Małgorzata Indyk
poniedziałek
wtorek
9:00 - 9:30
9:00 - 9:30
8
Ewa Kafara
środa
piątek
9:00 - 9:30
9:10 - 9:40
8
Marcin Kapuściński
czwartek
10:00 - 10:30
gabinet psychologa
Monika Kij
poniedziałek
14:25 - 15:25
27
Jolanta Kłodowska
środa
czwartek
11:30 - 12:00
11:30 - 12:00
gabinet pedagoga
Bożena Kondracka
środa
piątek
11:00 - 11:30
10:00 - 10:30
34
Elżbieta Kopija - Piskorowska
wtorek
11:45 - 12:45
22
Kot Andrzej
poniedziałek
środa
12:45 - 13:30
9:00 - 9:15
22
Zbigniew Kowalczyk
poniedziałek
10:40 - 11:40
22
Monika Krowiak
środa
11:40 - 12:40
pokój nauczycielski
Tomasz Kułak
środa
10:55 - 11:55
pokój nauczycielski
Marek Kupczakiewicz
poniedziałek
12:45 - 13:45
pokój nauczycielski
Beata Malawska
środa
13:25 - 14:25
202
Karina Markowska
czwartek
14:05 - 15:05
35
Matylda Myćka
poniedziałek
czwartek
11:55 - 12:30
9:00 - 9:25
104
Bożena Pelczarska - Klimowicz
poniedziałek
czwartek
12:45 - 13:30
9:55 - 10:10
36
pokój nauczycielski
Witold Pocałuń
poniedziałek
środa
12:35 - 13:05
9:40 - 10:10
pokój nauczycielski
22
Andrzej Pytlowany
poniedziałek
13:30 - 14:30
świetlica
Katarzyna Pytlowany
wtorek
9:55 - 10:55
22
Marta Rachwał
wtorek
8:00 - 9:00
22
Jolanta Repska
wtorek
9:55 - 10:55
biblioteka
Aleksandra Rysz
wtorek
9:30 - 10:30
22
Piotr Szul
piątek
14:20 - 15:20
29
Dorota Toczek
wtorek
9:50 - 10:50
22
Ks. Paweł Wota
środa
12:40 - 13:10
pokój nauczycielski
Anetta Wójcik
poniedziałek
środa
13:35 - 14:20
10:30 - 10:50
101
103
Wojciech Zajdel
środa
9:40 - 10:40
104
Liliana Żaczek
poniedziałek
12:35 - 13:35
203
-