• MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 25.01.2017

• 26.09.2022 14:08
      • W dniu 18 stycznia 2017 r. odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Pucha Dyrektora ZSzZ w Dynowie pod hasłem " Ferie na sportowo".

Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonali Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie Pani Halina Cygan oraz Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Pan Stanisław Tymowicz.

W turnieju wzięły udział 4 drużyny z Gimnazjum w Dubiecku, Dylągowej, Izdebkach oraz Gimnazjum w Dydni. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze zajmując I miejsce i tym samym zdobyła Puchar Dyrektora ZSzZ w Dynowie. Miejsce II zajęła drużyna z Gimnazjum w Izdebkach natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała sie drużyna z gimnazjum w Dylągowej.

Skład naszej drużyny: Martyna Folta, (kapitan drużyny) Kamila Dmitrzak, Aleksandra Pietryka, Wiktoria Szul, Karolina Wójcik, Patrycja Ćwiań, Zuzanna Stadnik, Weronika Organ, Emilia Zdybek, Sabina Brodzicka i Dominika Cierpiak.

Wszystkie zespoły i ich opiekunowie zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor Zespołu Szkół  Zawodowych w Dynowie pamiątkowymi dyplomami, zaś indywidualne wyróżnienia i nagrody rzeczowe zdobyły: Kamila Dmitrzak (najlepsza zawodniczka turnieju) z Gimnazjum w Dydni, a także Patrycja Owsiana (najlepiej zagrywająca) z Gimnazjum w Izdebkach.

Równolegle do zmagań naszych siatkarek trwał Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt w którym nasza uczennica Dominika Cierpiak zajęła III miejsce.

Gratulujemy wygranej i zdobycia pucharu !!!